Restaurace U Kopečků

O nás

DSC_4829

 

 

 

Tradice od roku 1990

Restaurace U Kopečků zahájila svůj provoz již v květnu 1990. Díky svému již čtvrt století dlouhému fungování pod stejným vedením je mezi třebíčskými restauracemi již téměř inventářem. Mottem restaurace je již dlouhá léta “Poctivé jídlo za více než příznivé ceny”.

 

 

 

 

Od roku 2014 v novém kabátu

Restaurace u Kopečků, která v nedávné době prošla kompletní rekonstrukcí, se nachází v Nádražní ulici 19, naproti vlakovému nádraží. Věříme, že se vám nový interiér, který je tématicky laděn do stylu vlakové soupravy, bude líbit a i nadále nám zachováte přízeň. Prostorný interiér je rozdělen do tří částí, z nichž jedna je kuřácká, disponuje aktuálně 98 místy.

DSC_4859

 

DSC_4828

 

Moderní i tradiční česká kuchyně

Restaurace nabízí široký sortiment jídel tradiční i moderní české kuchyně. Každý den je pro vás připravena nabídka pěti menu (polévka + hlavní jídlo) za 60 Kč a dále výběr z osmi až deseti hotových jídel. Nabídka je každý den obměňována. Všechna jídla jsou připravována z kvalitních a čerstvých surovin.

A protože k jídlu je potřeba i dobré pití, v naší nabídce nechybí ani zlatavý mok. V naší restauraci se kromě stálé nabídky piva Starobrno 12° a Hostan 11° můžete těšit i na sezónní pivní speciály. Pivo uchováváme ve třech 1 000 litrových chlazených tancích a staráme se o něj podle nejpřísnějších předpisů, aby si každý náš host mohl vychutnat plnou chuť čepovaného piva z naší nabídky.

Pro ty, kdo dávají přednost moravskému vínu, nabízíme produkty z lechovických a habánských vinných sklepů.